';
logo
Biuro
Projekty
Referencje
Publikacje
Kontakt
banner

Projektowanie architektoniczne – Gliwice


Gliwice to zarazem nowoczesne, rozwijające się miasto z planami na przyszłość, jak i historyczny, ciekawy dla turystów ośrodek, gdzie łatwo trafić na ślady bogatej przeszłości sięgającej XIII wieku. Dlatego tak ważne jest, aby nowo powstające budynki i domy doskonale komponowały się z okoliczną zabudową przy jednoczesnym zaspokajaniu potrzeb i preferencji estetycznych naszych Klientów.


Wieloletnie doświadczenie naszego biura projektów pozwala nam sprawnie wykonywać swoją pracę. Projekty wykonywane przez naszych architektów realizujemy terminowo, utrzymując stały kontakt z inwestorem, biorąc pod uwagę wszelkie aspekty.


Projekty budowlane w Gliwicach– zakres naszych usług


W zakres naszych usług wchodzi przygotowywanie projektów architektoniczno-budowlanych i technicznych w Gliwicach oraz innych miastach na Śląsku. Jako architekci realizujemy zlecenia zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Posiadamy szeroką ofertę projektowanych wariantów - rodzajów jak i technologii budynków. Mamy doświadczenie w załatwianiu pozwoleń na budowę w Gliwicach.


Oferujemy projekty budowlane :


  • budynków mieszkalnych,
  • obiektów przemysłowych,
  • hal produkcyjnych,
  • budynków przeznaczonych dla służby zdrowia,
  • garaży i innych budynków gospodarczych,
  • centrów handlowych,

Ponadto wykonujemy projekty zagospodarowania terenów, aranżacji wnętrz i adaptacji oraz wielu innych!


Jeśli poszukujesz odpowiedzialnego biura projektowego, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Wówczas omówimy z Tobą plan współpracy i przedstawimy szczegółowy zakres naszej oferty.