logo
Biuro
Projekty
Referencje
Publikacje
Kontakt
banner
Architekci - Bytom, Będzin, Tarnowskie Góry | z uprawnieniami i wiedzą ';

Architekci z uprawnieniami w Bytomiu, Radzionkowie i Tarnowskich Górach

Nasze biuro jest stworzone przez architektów którzy projektowanie mają we krwi i którzy poświęcili tej branży całe swoje życie. Rodzinna tradycja oraz wiedza i wsparcie przekazywane młodemu pokoleniu architektów są dla nas bardzo istotne. Zgromadzony dorobek sprawia, że doskonale zdajemy sobie sprawę jak duże znaczenie pełni dobra atmosfera, współpraca oraz szacunek. Zespół architektów, specjalistów i projektantów który zgromadziliśmy w naszym biurze architektonicznym na przestrzeni lat, to ludzie o wszechstronnych zdolnościach.

Dlaczego warto skorzystać z usług architekta wnętrz?

Architekt wnętrz ma rozbudowaną wiedzę z zakresu architektury, historii, technologii, materiałów oraz projektowania. Taka podstawa teoretyczna jest wskazana zwłaszcza przy remontach i modernizacjach przeprowadzanych również w zabytkowych obiektach. Aranżacja wnętrz przeprowadzona w umiejętny sposób pozwala podnieść wartość nieruchomości oraz standard życia mieszkańców. Architekt opracuje projekt pod potrzeby klienta, a ponadto z wyczuciem wprowadzi elementy i materiały zgodne z zasadami dobrego designu. Architektura wnętrz jest równie ważna co prawidłowa i solidna konstrukcja budynku.

 

Architekt

Architekt wykonuje pracę twórczą, jednak wymagającą specjalistycznej wiedzy. Projektuje to, co ma znaleźć się w przestrzeni. W naszym biurze architekci tworzą efektywne rozwiązania, zainspirowani pomysłami klientów. Łączą niebanalne pomysły i innowacyjne sposoby organizacji przestrzeni. Współpraca z klientem jest podstawą, aby architekt stworzył wyjątkowy projekt. Wszystko zaczyna się od rozmowy i określenia celów. Następnie architekt, wykorzystując specjalistyczne narzędzia i programy, przygotowuje odpowiednie rysunki i szkice.

W naszym biurze wykonujemy projekty budowlane różnego rodzaju, projekty z zakresu aranżacji wnętrz, koncepcje architektoniczne i przebudowy elementów istniejących budynków. Realizacje naszych architektów sprawiają, że w przestrzeni pojawiają się nowoczesne, estetyczne budynki. Istniejące, lecz niezauważalne zaczynają przyciągać wzrok. Wnętrza zachęcają, by w nich odpoczywać i przyjmować gości. Zapewniamy klientom w pełni harmonijne połączenie funkcjonalności z pięknem, ale przede wszystkim komfort, jakiego oczekują. Architekt jest tą osobą, od której zależy jak dobrze będzie funkcjonował budynek i jak dobrze odpowie on na nasze potrzeby.

Ile czasu zajmuje wykonanie projektu przez architekta?

„Ile czasu zajmuje wykonanie projektu przez architekta?” to pytanie często zadawane przez klientów, na które jednak trudno jednoznacznie odpowiedzieć. Jest to wymagające zajęcie, nie bez znaczenia jest element twórczy konieczny dla przygotowania projektu. Wiele zależy od gotowości klienta do współpracy, jakości dostarczonych materiałów i przekazanych wytycznych i wskazówek.

Proces projektowy zajmuje zazwyczaj od kilku tygodni, do kilku miesięcy. Trzeba wziąć pod uwagę także czas na ewentualne poprawki, uwagi i dopracowanie projektu w szczegółach. Warto jednak zaangażować się wspólnie z architektem w tworzony projekt, ponieważ zaowocuje on idealnym dopasowaniem do oczekiwań inwestora.