';
logo
Biuro
Projekty
Referencje
Publikacje
Kontakt
banner

Projektowanie architektoniczne w Katowicach


Katowice to dynamicznie rozwijająca się metropolia i stolica górnego śląska. Miejsce, gdzie współczesność spotyka się z historią. Z pewnością miasto jest atrakcyjną propozycją do realizacji nowych inwestycji. Wiemy, jak ważne jest, aby nowo budowane obiekty współgrały z okoliczną zabudową, jednocześnie wpisując się w estetyczne preferencje inwestora. Dlatego w naszym biurze architektonicznym tworzymy projekty oparte na podstawie indywidualnych potrzeb naszych Klientów, dbając o to, aby pozostawały na jak najwyższym poziomie. Świadomi konsekwencji i niedogodności, spowodowanymi opóźnieniami w dostarczeniu projektów, zlecenia realizujemy terminowo, utrzymując stały kontakt z naszymi Klientami.


Projekty budowlane w Katowicach – zakres naszych usług


W zakres naszych usług wchodzi przygotowywanie projektów budowlanych w Katowicach oraz innych miastach na Śląsku. Realizujemy zlecenia zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Posiadamy szeroką ofertę zarówno rodzajów jak i technologii budynków.


Oferujemy projekty budowlane:


  • budynków mieszkalnych,
  • obiektów przemysłowych,
  • hal produkcyjnych,
  • budynków przeznaczonych dla służby zdrowia,
  • garaży i innych budynków gospodarczych,
  • centrów handlowych.

Ponadto wykonujemy projekty zagospodarowania terenów, aranżacji wnętrz oraz adaptacji oraz wielu innych!


Jeśli poszukujesz odpowiedzialnego biura projektowego w Katowicach, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Wówczas omówimy z Tobą plan współpracy i przedstawimy szczegółowy zakres naszej oferty.