';
logo
Biuro
Projekty
Referencje
Publikacje
Kontakt
banner

Projektowanie architektoniczne - Lubliniec


Lubliniec to jedno z najstarszych miast Śląska. Wokół miejscowości rozciągają się Lasy Lublinieckie należące do największych kompleksów leśnych w Polsce. Dogodny transport kolejowy, liczne szlaki rowerowe i zazielenienie stwarzają korzystną dla inwestorów, przyjemną przestrzeń do życia.


Specjalnie dla Ciebie stworzymy projekt dostosowany do Twoich potrzeb i preferencji estetycznych, jednocześnie idealnie pasujący do okolicznego krajobrazu, dbając o każdy aspekt tak, by stworzyć niebanalną, harmonijną całość.


Wieloletnie doświadczenie naszego biura pozwala nam sprawnie wykonywać swoją pracę. Projekty realizujemy terminowo, utrzymując stały kontakt z Klientem. Jako architekci mamy duże doświadczenie w załatwianiu pozwoleń na budowę w Lublińcu.


Projekty budowlane w Lublińcu – zakres naszych usług


Nasi architekci wykonają projekt zaczynając od rysunku projektowego, uwzględniając specyfikę obszaru inwestycji i możliwości budowlanych, biorąc pod uwagę wytyczne planu zagospodarowania przestrzennego, ponieważ wiemy jak ważne jest, by projekt zrealizowany został w zgodzie z zastaną sytuacją na działce, pasując do estetyki okolicznej zabudowy a jednocześnie spełniał oczekiwania inwestora.


W zakres oferty naszego biura projektowego wchodzą:


  • projekty domów jedno- i wielorodzinnych,
  • projekty placówek medycznych dla służby zdrowia,
  • projekty obiektów gospodarczych i przemysłowych (np. hali produkcyjnych),
  • projekty garaży i budynków gospodarczych,
  • projekty obiektów kulturowych i użyteczności publicznej (centrów handlowych i innych budynków usługowych),
  • i wiele innych!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby poszukujące doświadczonego i profesjonalnego architekta, który przygotuje projekt budowlany spełniający wszelkie wymogi, na podstawie którego stworzysz obiekt optymalny do życia lub pracy.