';
logo
Biuro
Projekty
Referencje
Publikacje
Kontakt
banner

Biuro projektowe w Tarnowskich Górach

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura projektowego w Tarnowskich Górach, które ma prawie 30-letnie doświadczenie w swojej działalności. W tym czasie zrealizowaliśmy ogromną ilość projektów budowlanych i zdobyliśmy zaufanie wielu zadowolonych Klientów. Tarnowskie Góry to miasto niezwykle atrakcyjne pod względem dokonywanych inwestycji, dlatego wiele osób chętnie decyduje się na rozpoczęcie budowy rozmaitych obiektów (od mieszkalnych, przez usługowe, po przemysłowe i gospodarcze) w tym miejscu.

W związku z tym w zakres oferty naszego biura projektowego w Tarnowskich górach wchodzą projekty:

  • domów jedno- i wielorodzinnych,
  • placówek medycznych dla służby zdrowia,
  • obiektów gospodarczych i przemysłowych (np. hali produkcyjnych),
  • garaży,
  • obiektów kulturowych i użyteczności publicznej (centrów handlowych i inne budynków usługowych).

Przed przystąpieniem do tworzenia rysunku projektowego dokładnie sprawdzamy działkę, jej położenie, możliwości budowlane oraz miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Jest to bardzo ważne, aby projekt został zrealizowany w zgodzie z rzeczywistą sytuacją na działce oraz pasował do estetyki okolicznej zabudowy.

Siedziba biura projektów w Tarnowskich Górach

Nasze biuro projektów w Tarnowskich Górach znajduje się w niezwykle dogodnej lokalizacji dla mieszkańców, przy ulicy ks. Michała Lewka 19, tuż przy Rynku i placu Gwarków. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby poszukujące doświadczonego i profesjonalnego architekta, który przygotuje poprawny projekt budowlany, na podstawie którego stworzysz obiekt optymalny do życia lub pracy. Dzięki temu oraz z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb Twój nowy dom, mieszkanie, firma czy inny obiekt będzie zarówno estetyczny, jak i w pełni funkcjonalny.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami mailowo (blazy.biuro@wp.pl) lub telefonicznie pod numerem +48 691 402 269. Nasi architekci z Tarnowskich Gór chętnie z Tobą porozmawiają i udzielą wszelkich, niezbędnych, dodatkowych informacji dotyczących oferty, a także wyceny naszych usług.