logo
Biuro
Projekty
Referencje
Publikacje
Kontakt
banner
Biuro architektoniczne - Bytom, Radzionków ';

Biuro architektoniczne w Bytomiu i Radzionkowie

Nasze biuro architektoniczne tworzy różnorodne projekty związane z budową nowych domów, przebudowom konstrukcji, modernizacjom inwestycji oraz aranżacjom wnętrz. Znajomość zagadnień i procedur budowlanych którymi na co dzień posługujemy się w pracy, pozwala nam na umiejętne oraz sprawne przeprowadzenie klienta przez proces formalności i ostateczne rozpoczęcie budowy. Od lat dbamy by biuro architektoniczne było miejscem w którym kształtujemy otaczającą nas rzeczywistość.

Nowoczesne podejście do architektury

Obserwując szybki rozwój branży budowlanej oraz dynamiczne zmiany w trendach, staramy się zawsze proponować rozwiązania które będą aktualne także za parę lat. Projekty domów stworzone w naszym biurze architektonicznym są dostosowywane do wymagań klimatu panującego w danym regionie. Taka analiza jest niezastąpiona przy doborze materiałów o optymalnych właściwościach oraz dostępności. Odpowiedzialne opracowanie projektów architektonicznych umożliwia znaczne ograniczenie wydatków związanych z budową.

Adaptacja projektów architektonicznych

Nasze biuro zajmuje się również adaptacją projektów architektonicznych, które opracowujemy pod kątem przepisów oraz dostosowujemy zgodnie z wymaganiami klienta. Takie działania polegają między innymi na przeliczeniu konstrukcji budynku, analizie wykorzystanych materiałów oraz sprawdzeniu planowanych rozwiązań technicznych. Projekt architektoniczny musi być także zaadoptowany pod konkretne warunki panujące na danym terenie.